Tavo negalia - ne kliūtis. Ateik, prisijunk, judėk ir integruokis!

Smagaus žiūrėjimo!

2021 metų sezonas

Smiginio integruotas turnyras

2021 metų gegužės 9d. Kaune vyko smiginio varžybos, kuriose dalyvavo Kauno krašto neįgaliųjų integracijos ir sporto klubo "Santaka" nariai, kurie varžėsi kartu su sveikaisiais. Ačiū organizatoriams už puikų renginį,"Santakos" klubo dalyviams ir kviečiame pamatyti akimirkas iš varžybų.

Šachmatų čempionatas

2021m. gegužės mėn. 7-8 dienomis Vilniuje įvyko greitųjų ir žaibo šachmatų čempionatas, kuriame dalyvavo Kauno krašto neįgaliųjų integracijos ir sporto klubo “Santaka” nariai. Pirmąją varžybų dieną vyko greitųjų šachmatų varžybos. III vietą iškovojo ir prizininku tapo Remigijus Davidavičius (Santaka) , V – vietą užėmė Vladimir Guk (Santaka). Moterys žaidė vienoje grupėje kartu su vyrais. Moterų tarpe II – vietą užėmė Darina Pužauskienė (Santaka). Antrąją varžybų dieną vyko žaibo šachmatų varžybos. III vietą iškovojo ir prizininku tapo Vladimir Guk (Santaka), VII – vietą užėmė Remigijus Davidavičius (Santaka). Moterų tarpe III vietą užėmė Darina Pužauskienė. Sveikiname dalyvius ir prizininkus.