Kauno krašto neįgaliųjų integracijos ir sporto klubas Santaka

Tavo negalia - ne kliūtis. Ateik, prisijunk, judėk ir integruokis!Kauno krašto invalidų sporto klubas „Santaka“ įkurtas 1987m., spalio 2d. Klubą įkūrė 30 optimistiškai nusiteikusių  žmonių su įvairiomis negaliomis, tačiau pilni ryžto ir įkvėpimimo. 2021 pervadintas į Kauno krašto neįgaliųjų integracijos ir sporto klubą „Santaka“. Klubas puoselėjantis neįgaliųjų sporto šakas (bočia, smiginis, šaškės, šachmatai, stalo tenisas, orientavimosi sportas, krepšinis, sportinis šaudymas, plaukimas, badmintonas, žvejyba).  Vienija  daugiau kaip 90 Kauno krašto sportininkų, turinčius įvairias negalias.  Sporto klubas yra Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos (LNSF), Lietuvos žmonių su negalia orientavimosi sporto ir turizmo asociacijos (LŽNOSTA) narys, Lietuvos žmonių su negalia tinklinio ir badmintono asociacijos (LŽNTBA) narys. Organizacija turi ilgametę darbo patirtį, vykdant neįgaliųjų užimtumo projektus, susijusius su neįgaliųjų fiziniu aktyvumu ir integracija per sportą į visuomenę.

Vizija: tapti organizacija, integruojančia Kauno krašto žmones su negalia į visuomenę, skatinančia juos užsiimti fizinio aktyvumo ir rekreacinėmis veiklomis, skatinti aktyviai dalyvauti kultūrinėje veikloje.

Misija: skatinti neįgaliuosius  reguliariai užsiimti fizinio aktyvumo ir rekreacinėmis veiklomis, integruotis į visuomenę per fizinį  ir rekreacinį užimtumą. Sportininkus ruošti Lietuvos, Europos, Pasaulio čempionatams ir paralimpinėms žaidynėms.